Студопедия

КАТЕГОРИИ:

АвтоАвтоматизацияАрхитектураАстрономияАудитБиологияБухгалтерияВоенное делоГенетикаГеографияГеологияГосударствоДомЖурналистика и СМИИзобретательствоИностранные языкиИнформатикаИскусствоИсторияКомпьютерыКулинарияКультураЛексикологияЛитератураЛогикаМаркетингМатематикаМашиностроениеМедицинаМенеджментМеталлы и СваркаМеханикаМузыкаНаселениеОбразованиеОхрана безопасности жизниОхрана ТрудаПедагогикаПолитикаПравоПриборостроениеПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРадиоРегилияСвязьСоциологияСпортСтандартизацияСтроительствоТехнологииТорговляТуризмФизикаФизиологияФилософияФинансыХимияХозяйствоЦеннообразованиеЧерчениеЭкологияЭконометрикаЭкономикаЭлектроникаЮриспунденкция

Глава 10. Сезон 2016 знову срібний.

З самого початку року участь в чемпіонаті Млинова по міні – футболу, напевно самий невдалий за всю історію виступ команди в будь – яких чемпіонатах, зайняли передостаннє місце з вісьми команд, одна перемога, одна нічия та решта поразок, при цьому місцями показували гру на рівних з лідерами. Як кажуть потрібно зробити висновки, попрацювати над помилками і забути.

Волею сліпого жереба в районному Кубку в 1/8 попали на Геру Дубно, зі всіх учасників дві дубенські команди, які брали участь в турнірі зустрічалися між собою, причому вперше. Ще одне місцеве дербі. Суперник, тоді ще це новостворена команда, яка провела тільки три товариські матчі. Але новостворена команда, в складі якої вийшло чимало недавніх гравців Джокера зуміла перемогти, рахунок матчу 3-1 і Джокер вилітає на ранній стадії.

В чемпіонаті вийшли в лідери разом з командою Підлужжя, довго йшли поряд, навіть випереджаючи, але до першої очної зустрічі.В середині липня у виїзному матчі   прикра поразка на останній секунді гри. Перший тайм відіграли на хорошому рівні і вдалося забити два голи, спочатку блискуче з передачі Олега Шатковського забиває Олександр Дудко, а згодом сам Олег подвоює перевагу. Неприємний момент в кінці тайму, де нападник команди Підлужжя вдарив нашого захисника вже після свистка, мала би бути червона картка, адже таке на футбольному полі не припустимо, але тільки жовта. Згодом наш гравець також порушує правила так сказати віддає що також не зовсім правильно, при цьому отримуючи свою жовту на цьому перша половина гри закінчується. Після перерви нажаль все той же захисник знову порушує правила і отримує червону картку. Вилучення вплинуло на подальшу гру, господарі почали активно атакувати, а Джокер відійшов у захист. Спека, та щей в меншості було зовсім важко але старалися, була самовіддача проте наші гравці не залізні і пропускаємо, один згодом другий. Ще й травма капітана команди Блажевича Володимира, який не зміг продовжувати матч, послабила центр. Джокер просто догравав, але не вистояли на останній секунді доданого часу, арбітрпоказав, що додає пять хвилин, проте на секундомірах двох чоловік хай навіть з сторони Джокера йшла вже сьома хвилина, пропустили, поразка 2-3. Звичайно прикро але ми показали достойну гру.

Далі Джокер важко здобуває перемогу за перемогою і до передостаннього туру зберігає шанси на перше місце, все вирішувалося в домашньому матчі. Сама гра була перенесена на середу, що давало гостям додаткові шанси, адже в будній день легше залучати легіонерів. Чуда не сталося. Нажаль поразка. Суперник, як і передбачалося привіз напевно свій оптимальний склад, який складається майже з всіх гравців обласних чемпіонатів.В першому таймі навязали боротьбу, при рівній грі Підлужжя мало момент коли з дальнього удару мяч влучив у перекладину. В другому таймі супер момент у Лопатенка, і використай його гра могла піти у зовсім іншому руслі, нажаль підвела реалізація. А суперник своїми моментами скористався, перший гол після виконання штрафного, як би мяч відбили але на замиканні гравець Підлужжя пробив повз всіх гравців і 0-1. Другий гол, дещо курйозний, наш воротар мусив брати такий мяч, але нерівне поле і рикошет 0-2. Мали моменти забити, могли правда і ще пропускати, ну це гра і все закінчується перемогою команди Підлужжя, яка стає чемпіоном району. Джокер стає другим, що також непогано. Остання гра у Вербі вже нічого не вирішувала.

Вихід на поле команд в матчі Джокер – Підлужжя.

Последнее изменение этой страницы: 2018-04-12; просмотров: 280.

stydopedya.ru не претендует на авторское право материалов, которые вылажены, но предоставляет бесплатный доступ к ним. В случае нарушения авторского права или персональных данных напишите сюда...