ТА ПРИЗНАЧЕННЯ КЕРІВНИКІВ НА 2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
НАКАЗ
начальника Житомирського військового інституту
імені С.П. Корольова
Національного авіаційного університету
29.12.11
м. Житомир
№ 1176
Про затвердження тем дипломних проектів (робіт), закріплення тем за студентами
5-го курсу та призначення керівників у 2011/2012 н.р.
Відповідно до вимог "Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах", затвердженого наказом МОН України від 2 червня 1993 року № 161, з метою забезпечення якісної підготовки та успішного виконання дипломних проектів (робіт) у 2011/2012 навчальному році
Н А К А З У Ю :
1. Затвердити теми дипломних проектів (робіт) для студентів 5-го курсу.
2. Призначити керівників дипломних проектів (робіт) та закріпити за студентами 5-го курсу теми дипломних проектів (робіт) згідно з додатком до наказу.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на декана факультету інформаційних та телекомунікаційних систем.
4. Наказ довести до науково-педагогічних працівників кафедр № 6, 7, 9, 12 та студентів 5-го курсу факультету інформаційних та телекомунікаційних систем.
Начальник військового інституту
полковник Ю.Г. ДАНИК
ПОГОДЖЕНО
Директор ННП ЖВІ НАУ Ю.О. КОЛОС
« ___ » грудня 2011 року
Перший заступник
директора ННП ЖВІ НАУ
з навчальної та наукової роботи В.О. НІКІТІН
« ___ » грудня 2011 року
Наказ підготовлено на факультеті інформаційних та телекомунікаційних систем
ВО декана факультету інформаційних
та телекомунікаційних систем О.Ф. СОКОЛОВСЬКИЙ
« ___ » грудня 2011 року
Зміст документа вимогам чинного законодавства відповідає. Негативних правових наслідків від реалізації положень документа, у тому числі порушень законодавства, що можуть створити передумови для завдання економічних збитків державі, не прогнозується.
Помічник директора ННП ЖВІНАУ
з юридичної роботи А.В. БОБЕР
Коректор
ДОДАТОК
до наказу начальника військового інституту
від " " грудня 2011 р. №
ПЕРЕЛІК
ТЕМ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ (РОБІТ), ЗАКРІПЛЕННЯ ЇХ ЗА СТУДЕНТАМИ
ГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ
ТА ПРИЗНАЧЕННЯ КЕРІВНИКІВ НА 2011/2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
№
з/п
Найменування теми
ДП
ДР
Виконавець
Керівник
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 7.05020101 "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
371 навчальна група – кафедра № 7
1.
Мікропроцесорна система управління телевізійною супутниковою антеною
+
Базелюк О. В.
професор
Іщенко В.І.
2.
Мікропроцесорна система управління життєзабезпеченням житлового будинку
+
Мелько В. М.
професор
Іщенко В.І.
3.
Мікропроцесорна система управління графопобудовником
+
Клепус О. І.
професор
Іщенко В.І.
4.
Інформаційна підсистема ідентифікації параметрів систем управління промислових верстатів
+
Жуйко О. В.
професор
Іщенко В.І.
5.
Програмне забезпечення приводу управління промислового робота з оптимальними показниками якості функціонування
+
Сарган О. В.
професор
Іщенко В.І.
6.
Програмне забезпечення цифрової системи автоматичного управління літальним об’єктом за каналом тангажа
+
Магеря В.В.
професор
Іщенко В.І.
7.
Програмне забезпечення цифрової системи орієнтації космічного апарата
+
Марченкова С.В.
професор
Іщенко В.І.
8.
Інформаційна підсистема проектування приводів управління промислових верстатів з заданими показниками якості функціонування
+
Кобилинська К.М.
професор
Іщенко В.І.
9.
Програмне забезпечення гідравлічного приводу управління промисловим верстатом з програмним керуванням
+
Кузьменко Н.В.
доцент
Іщенко В.І.
10.
Система підтримки прийняття рішення оператора центру спостереження за літальними апаратами
+
Вишневський В.І.
доцент
Тарарака В.Д.
11.
Система підтримки прийняття рішення інспектора біржі праці
+
Воробйов А.І.
доцент
Тарарака В.Д.
12.
Система підтримки прийняття рішень менеджера з логістики малого підприємства
+
Левончук Д.Л.
старший викладач
Кузьомко В.І.
13.
Інформаційно-облікова підсистема керування запасами матеріалів будівельної дільниці
+
Янковець М.О.
старший викладач
Кузьомко В.І.
14.
Модель системи управління електроприводом мостового крану
+
Гриневич Д.М.
старший викладач
Кузьомко В.І.
15.
Інформаційна система обліку успішності студентів факультету інформаційних та телекомунікаційних систем ЖВІНАУ
+
Петрович О. М
викладач
Молодецька К.В.
16.
Автоматизована система обліку робочого часу та контролю доступу до приміщень організації
+
Біленький О.П.
викладач
Молодецька К.В.
17.
Підсистема оптимізації собівартості та контролю виготовлення продукції поліграфічного підприємства
+
Великоклад І.В.
викладач
Молодецька К.В.
18.
Система підтримки прийняття рішення рієлтерського агентства з вибору об’єктів нерухомості
+
Шевчук Д.Ю.
викладач
Молодецька К.В.
19.
Інформаційно-телекомунікаційна система процесінгового центру
+
Веремій Б.О.
доцент
Сугоняк І.І
20.
Система підтримки прийняття рішення з планування проектами розробки програмного забезпечення
+
Коваленко Р.В.
доцент
Сугоняк І.І
21.
Автоматизована система забезпечення безпеки життєдіяльності у виробничих приміщеннях хімічного підприємства
+
Королюк М.В.
доцент
Сугоняк І.І
22.
Інформаційна підсистема оцінки точності управління технологічної лінії
+
Сачук Ю.В.
викладач
Шапар Т.М.
23.
Програмне забезпечення оцінки якості функціонування промислових верстатів
+
Войтович І.К.
викладач
Шапар Т.М.
24.
Інформаційна підсистема оцінки точності управління приводом промислового верстату
+
Радчук О. І.
викладач
Шапар Т.М.
25.
Програмне забезпечення функціонування приводів управління токарних верстатів
+
Білявська В. С.
асистент
Яковицька Г.І.
26.
Інформаційна підсистема оцінки якості функціонування системи авто супроводження за дальністю
+
Герасимович В. Д
асистент
Яковицька Г.І.
27.
Інформаційна підсистема оцінки точності системи автосупроводження за кутовими координатами
+
Зосименко О. І
асистент
Яковицька Г.І.
28.
Програмне забезпечення комп’ютеризованої системи управління промисловим роботом
+
Кузьменко О. О
асистент
Яковицька Г.І.
29.
Програмне забезпечення системи управління промисловим верстатом з заданими показниками якості
+
Прищепа В. А
асистент
Яковицька Г.І.
30.
Інформаційна підсистема управління промисловим роботом з диференційними зв‘язками
+
Радіонов А. Ю
асистент
Яковицька Г.І.
31.
Програмне забезпечення комп’ютеризованої системи визначення кутових координат літальних об’єктів
+
Ленгевич М.В.
асистент
Яковицька Г.І.
32.
Інформаційна підсистема оцінки негативного впливу несанкціонованих звалищ на довкілля
+
Кухарець А. О.
викладач
Горобець С.М.
33.
Інформаційна підсистема транспортної логістики підприємства
+
Волотівський В.А.
професор
Бродський Ю.Б.
34.
Інформаційна підсистема «Бібліотека військового інституту»
+
Кушнірова А.О.
старший викладач Романько В.А.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 7.05020101 "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
371 навчальна група (заочн.) – кафедра № 7
1.
Автоматична система обслуговування модулів фазованої антенної решітки
+
Глущенко В.П.
доцент
Тарарака В.Д.
2.
Програмно-тренажерний комплекс підготовки операторів постів радіоперехоплення
+
Роговець Н.Л.
доцент
Тарарака В.Д.
3.
Підсистема електронного документообігу навчальної частини факультету
Комп’ютеризована система обліку газопостачання ВАТ «Житомиргаз»
+
Кошельник А.М.
доцент
Тарарака В.Д.
6.
Підсистема контролю працездатності системи вводу-виводу персонального комп’ютера
+
Боско Т.М.
доцент
Тарарака В.Д.
7.
Модель системи електроприводу деревообробного верстата
+
Шпаківський А.В.
старший викладач
Кузьомко В.І.
8.
Автоматизована система керування параметрами мікроклімату теплиці
+
Вінічук О.О.
старший викладач
Кузьомко В.І.
9.
Автоматизоване робоче місце працівника медичного пункту частини
+
Чирчик О.М.
старший викладач
Кузьомко В.І.
10.
Програмне забезпечення охоронної системи розподілених об‘єктів
+
Сотниченко В.В.
старший викладач
Кузьомко В.І.
11.
Система підтримки прийняття рішень про дозвіл виїзду транспортних засобів із автопарку
+
Крепський О.В.
викладач
Молодецька К.В.
12.
Інформаційна система аналізу діяльності кредитного департаменту банку
+
Мавров В.Г.
викладач
Молодецька К.В.
13.
Інформаційна підсистема оптимізації складських запасів батальйону матеріального забезпечення
+
Хацер Т.М.
викладач
Молодецька К.В.
14.
Інформаційна підсистема обробки даних соціального фонду з тимчасової втрати працездатності населення
+
Янчук С.Й.
викладач
Молодецька К.В.
15.
Підсистема автоматизованого управління наданням послуг підприємства із ландшафтного дизайну
+
Городецький К.С.
викладач
Молодецька К.В.
16.
Автоматизована система управління мішенним полем
+
Лавринчук Ю.С.
доцент
Сугоняк І.І
17.
Інформаційна підсистема оптимізації запасів пального автомобільного батальйону
+
Сербенюк Г.В.
доцент
Сугоняк І.І
18.
Автоматизована система моніторингу викидів шкідливих речовин на території виробничого підприємства
+
Філімончук Н.С.
доцент
Сугоняк І.І
19.
Автоматизована система моніторингу викидів шкідливих речовин у стічні води
+
Філімончук Л.С.
доцент
Сугоняк І.І
20.
Web-орієнтована підсистема управління доступом до інформаційного порталу
+
Стретович М.С.
доцент
Сугоняк І.І
21.
Інформаційна підсистема вибору виконавчих елементів промислових верстатів за потужністю
+
Колесник Ю.А.
викладач
Шапар Т.М.
22.
Програмне забезпечення дослідження показників якості функціонування системи автосупроводження за напрямком
+
Литовка І.М.
викладач
Шапар Т.М.
23.
Підсистема автоматичного контролю за витратами нафтопродуктів на АЗС
+
Польський М.П.
викладач
Горобець С.М.
24.
Інформаційна система обслуговування бібліотеки навчального закладу
+
Козирєв Ю.В.
старший викладач Романько В.А.
25.
Інформаційна підсистема обслуговування клієнтів сервісного центру
+
Губень Д. О.
старший викладач Романько В.А.
26.
Інформаційна підсистема оптимізації роботи торгово-транспортного підприємства
+
Палій Д.М.
старший викладач Романько В.А.
27.
Інформаційна система організації дистанційного навчання
+
Січко С.
професор
Бродський Ю.Б.
28.
Програмне забезпечення фрезерувального верстату з числовим програмним управлінням
+
Лямець А.В.
старший викладач Романько В.А.
29.
Програмне забезпечення токарного верстату з числовим програмним управлінням
+
Прикладовський А.М.
старший викладач Романько В.А.
30.
Інформаційна підсистема розрахунку комунальних платежів населення
+
Матвійчук О. Д.
професор
Бродський Ю.Б.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 7.17010101 "Безпека інформаційних і комунікаційних систем"
373 навчальна група – кафедра № 9
1.
Програмно-апаратний комплекс виявлення джерел радіовипромінювань
+
Горницький О. В.
Зав.каф,
Котенко В.М.
2.
Система відео спостереження об’єкта "Їдальня" на основі програмного комплексу Axxon Smart
+
Кравченко К. С.
Зав.каф,
Котенко В.М.
3.
Система контролю і управління доступом КПП ЖВІ НАУ
+
Прокопович С. В.
Зав.каф,
Котенко В.М.
4.
Система захисту АСОІ з ОД на основі пристрою радіочастотного зашумлення
+
Лутченко О. В.
Зав.каф,
Котенко В.М.
5.
Система захисту АСОІ з ОД на основі пристрою цифрового формування вібро-акустичного квазібілого шуму
+
Харлашков І. С.
Зав.каф,
Котенко В.М.
6.
Розробка проекту інформаційно-комунікаційної системи відділення ПАТ "А-Банк"
+
Дмуховська Д. В.
професор
Даник Ю.Г.
7.
Комплексна система захисту інформації навчального комп’ютерного комплексу ЖВІ НАУ
+
Запорожець К. О.
доцент
Лобанчикова Н.М.
8.
Автоматизована система ідентифікації користувачів інформаційно-комунікаційної мережі ТОВ "Капітал"
+
Іванов В. В.
доцент
Лобанчикова Н.М.
9.
Комплексна система захисту сховищ даних в інформаційно-комунікаційній системі КП "Житомирпроект"
+
Фаріон Т. В.
доцент
Лобанчикова Н.М.
10.
Комплексна система захисту інформації бізнес-центру у м. Житомир
+
Ховзун А. Ю.
доцент
Лобанчикова Н.М.
11.
Комплексна система захисту інформації ПМП "Граніт"
+
Савіна Д. О.
доцент
Лобанчикова Н.М.
12.
Система захисту інформації web-орієнтованої інформаційної системи приватного підприємства.
+
Марченко О. Ю.
доцент
Лобанчикова Н.М.
13.
Система підтримки прийняття рішень робочого місця оператора служби охорони ДП "Бердичівське лісове господарство"
+
Височинський Ю. І.
доцент
Лобанчикова Н.М.
14.
Автоматизована система захисту інформації від несанкціонованого доступу ПП "БВК-Сервіс"
+
Поганюк Ю.В.
доцент
Лобанчикова Н.М.
15.
Програмне забезпечення ідентифікації, авторизації та аутентифікації користувачів веб системи.
+
Головко В. В.
старший викладач
Томашевський В.В.
16.
Проект інформаційно-комунікаційної мережі підприємства товариства "Розквіт" на базі маршрутизаторів Windows
+
Мінчук Д. В.
старший викладач
Томашевський В.В.
17.
Проект захищеної інформаційно-комунікаційної мережі інтернет-провайдера "Netsity"
+
Нижнік В. М.
старший викладач
Томашевський В.В.
18.
Програмний комплекс захищеного клієнт-серверного обміну повідомленнями
+
Скрипник М. М.
професор
Даник Ю.Г.
19.
Програмний комплекс дистанційного навчання та контролю знань студентів з дисципліни "Технології програмування"
+
Сорочук О. Д..
старший викладач
Томашевський В.В.
20.
Система підтримки прийняття рішення управління процесом захисту інформації від несанкціонованого доступу в ІТС
+
Родіонова Л. В.
Коваль Л.В.
викладач
Дрейс Ю.О.
21.
Система експертного оцінювання важливості інформації з обмеженим доступом
+
Романчук Ю. В.
Івановська Ю.В.
викладач
Дрейс Ю.О.
22.
Розробка системи захисту інформаційно-комунікаційної мережі організації (на прикладі ГУ МНС України в Житомирській області)
+
Железницький С.В.
професор
Даник Ю.Г.
23.
Розробка програмного симулятора роботи протоколів канального рівня та атак на них
+
Соловйова Ю. С.
професор
Даник Ю.Г.
24.
Розробка системи захисту інформаційно-комунікаційної мережі організації (на прикладі ПП "ТПК"
+
Кривий М. М.
старший викладач
Єфіменко А.А.
25.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення конфіденційності даних в ІТС з клієнт серверною організацією зв’язку при використанні алгоритму симетричного шифрування Data Encrypthion Standart
+
Краснюк С.І.
Старший викладач
Сіденко В.П.
26.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення конфіденційності даних в ІТС з клієнт серверною організацією зв’язку при використанні алгоритму симетричного шифрування Triple Data Encrypthion Standart
+
Дерпак Ю.І.
професор
Даник Ю.Г.
27.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення конфіденційності даних в ІТС з клієнт серверною організацією зв’язку при використанні алгоритму симетричного шифрування ГОСТ 28147-89
+
Халімончук А.І.
Старший викладач
Сіденко В.П.
28.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення автентичності даних в ІТС з використанням стандарту хешування Race Integrity Primitives Evaluathion Message Digest-160
+
Шелуха О.О.
Старший викладач
Сіденко В.П.
29.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення автентичності даних в ІТС з використанням стандарту електронного цифрового підпису ГОСТ Р 34.10-2001
+
Гончар О.І.
Старший викладач
Сіденко В.П.
30.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення автентичності даних в ІТС з використанням стандарту хешування ГОСТ Р 34.11-94
+
Янович Д.О.
Старший викладач
Сіденко В.П.
31.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення автентичності даних в ІТС з використанням стандарту хешування Secure Hash Algoritm-512
+
Чистяков К.О.
Старший викладач
Сіденко В.П.
32.
Програмний комплекс візуалізації процесів забезпечення автентичності даних в ІТС з використанням стандарту хешування Message Digest-5
+
Бобунов І.А.
Старший викладач
Сіденко В.П.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 7.05070103 "Електротехнічні системи електроспоживання"
375 навчальна група – кафедра № 12
студентка
Родіонова Л.
1.
Модернізація електроприводу повздовжньо – стругального станка з розрахунком силової частини
+
Безноско Р.П.
старший викладач
Андрощук Р.А.
2.
Оптимізація технічних втрат в електричних мережах
+
Вахнюк І.В.
старший викладач
Гончаренко Ю.П.
3.
Схема управління рухом крокового двигуна
+
Дєньгаєв О.С.
старший викладач
Гончаренко Ю.П.
4.
Математична модель двигуна постійного струму
+
Дєньгаєв С.С.
викладач
Стрінада В.В.
5.
Оптимізаця управління електропостачанням підприємства
+
Базилевич В.І.
викладач
Стрінада В.В.
6.
Модернізація електроприводу пресувальної установки переробки металобрухту
+
Новаковський О.М.
начальник кафедри
Рибачук О.І.
7.
Електропостачання насосної станції нафтопереробного заводу
+
Самчук Ю.В.
начальник кафедри
Рибачук О.І.
8.
Електропостачання заводу електротехнічного фарфору
Електропостачання цеху ремонту автотракторної техніки
+
Шлапак М.В.
професор
Кулявець В.А.
14.
Електрифікація та автоматизація технологічних процесів виробничого цеху Бондарівського кар’єру
+
Славніков М.В.
професор
Кулявець В.А.
15.
Електрообладнанням житлового будинку з впровадженням інтелектуальної системи керування електроприладами
+
Годлюк В.В.
доцент
Соколовський О.Ф
16.
Електрообладнання та автоматизація насосної установки холодного водопостачання мікрорайону міста
+
Бриксін С.В.
доцент
Соколовський О.Ф.
17.
Автоматизація системи вентиляції та кондиціювання повітря офісної будівлі
+
Пахтусов Д.С.
доцент
Соколовський О.Ф.
18.
Модернізація електропривода верстата з обробки природного каменя
+
Сорока О.В.
доцент
Соколовський О.Ф.
19.
Автоматизація технологічної лінії з обробки деревини
+
Ткачук А.К.
доцент
Соколовський О.Ф.
20.
Повітряна лінія електропередачі 110 кВ з розробкою засобів автоматизації управління
+
Хохуля А.В.
старший викладач
Черкес О.М.
21.
Електропостачання оліє-жирового комбінату
+
Мнухін П.В.
доцент
Кухарець С.М.
22.
Електропостачання виробничого цеху підприємства "Вібросепаратор"
+
Сєдов В.О.
доцент
Кухарець С.М.
23.
Електропостачання заводу залізобетонних виробів
+
Мазур Ю.В.
старший викладач
Гончаренко Ю.П.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 7.05070103 "Електротехнічні системи електроспоживання"
372 навчальна група (заочн.) – кафедра № 12
1.
Розрахунок габаритних та електричних параметрів асинхронного двигуна
+
Барлюгов Д.С.
професор
Повстень О.В.
2.
Грозозахист та захист від перенапруг офісного центру
+
Мережаний А.А.
старший викладач
Андрощук Р.А.
3.
Система освітлення промислового підприємства
+
Рижков В.В.
старший викладач
Андрощук Р.А.
4.
Трансформаторна підстанція заводу електротехнічного фарфору
+
Романюк Д.О.
Викладач
Стрінада В.В.
5.
Електропривод вантажного ліфту
+
Ковальчук Ю.В.
викладач
Стрінада В.В.
6.
Реконструкція системи електропостачання шахти
+
Кравчук В.В.
викладач
Черкес О.П.
7.
Компенсація реактивної потужності металообробного підприємства
+
Крученюк Д.В.
доцент
Кухарець С.М.
8.
Електропостачання столярного виробництва
+
Дудко Д.С.
викладач
Новіков В.О.
9.
Електропривод слідкувальної системи супроводу
+
Ковальчук В.С.
старший викладач
Черкес О.М.
10.
Пристрій регулювання швидкості асинхронного двигуна
+
Бежевець С.Б.
викладач
Новіков О.В.
11.
Система електропостачання обладнання електрокотельні
+
Гонгалова С. В.
старший викладач
Черкес О.П.
12.
Система електропостачання сільськогосподарського підприємства
+
Трушківський В.Р.
старший викладач
Черкес О.М.
13.
Електропостачання ковальського цеху
+
Євтушок Р. М.
викладач
Федяєв О.Л.
14.
Електропостачання ливарного цеху
+
Коржовський Ю.М.
викладач
Федяєв О.Л.
15.
Електропостачання інструментального цеху
+
Котвіцький Р. В.
викладач
Нагорний В.П.
16.
Електропостачання ремонтно-механічного цеху
+
Кулик С.Г.
викладач
Черкес О.П.
17.
Оптимізація комерційних втрат в розподільних електричних мережах
+
Поронник Ю. В.
професор
Повстень В.О.
18.
Реконструкція підстанції 110/35/10 кВ
+
Свистунович І. В.
старший викладач
Черкес О.М.
19.
Електропостачання цеху металообробки деталей
+
Ткачук А.І.
викладач
Нагорний В.П.
20.
Модернізація електроприводу ланцюгового конвеєру з розрахунком силової частини
+
Цопа Д.В.
професор
Повстень В.О.
21.
Електропостачання цеху пресування заводу електротехнічних виробів
+
Чеботар А. О.
викладач
Федяєв О.Л.
22.
Електропостачання деревообробного цеху
+
Чорногіль І.П.
викладач
Федяєв О.Л.
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ7.05090103 "Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси"
377 навчальна група – кафедра № 6
Последнее изменение этой страницы: 2018-04-12; просмотров: 508.
stydopedya.ru не претендует на авторское право материалов, которые вылажены, но предоставляет бесплатный доступ к ним. В случае нарушения авторского права или персональных данных напишите сюда...